Ayselimsi
Active Level 6

Telefonum a20 ve sadece kulaklık ile müziik dinlerkenuyarı veriyor aşşırıı ısındı diye halbuki hiç ısıı yok ve geçenlerde cpu monitor diye uygulama indirrdim başta 34° idi cpu sonra kulaklığı takıp müzik dinlemeye başlayınca bir anda tüm uygulamaları kapattı ve cpu monitör de uyarı verdi ve normal bi telefonun cpu ısınma sınırı 45 tir bu ise fotoğrafta göedüğünüz gibi diğer hiçbi oyundur vs uygulamada bu sorun yok sadece kulakklık takılınca gerçekleşiyor nedir sorun anlammıyorum yardımcı olursanız sevinirim 

image

image

Saat ve zamana bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız diper hiçbir uyg da yaşanmıyor bu sadece kulaklık ile müzik dinlerkenn oluyor
1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Tamam işte 31 aralıkta almışsın ocaktan beri oluyor ne kadar entegre değiştirsen gene olur Samsung Members'a hata raporu gönder ayrıca fabrika ayarı yapman da faydalı olabilir

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
39 Yorum
Teknob
Active Level 8
bu tarz yan uygulamalarının varsa silin bu uygulamalar sistemi büyük ölçüde kullanmakta ve kullanmadığınız uygulamaları ayarlardan uyku moduna alın
Yanıtla
Yükleniyor...
aldım normallde hiçbi uygulamada bunu demiyor sadece mğzik dinlerken oluyor kulakklığı takınca müziği açınca saniye içinde uyarı veriyor
Yanıtla
Yükleniyor...
kaynağı belli olmayan uygulamalar yükleme sana tavsiye samsung müzik uygulaması var ve cpu uygulamalarını silin
Yanıtla
Yükleniyor...
silsemde samsung müzikten dinlerkenn de oluyor bu
Yanıtla
Yükleniyor...
zaten önceden cpu lar yüklü değildi telefonumda da gereksizz bi uygulama yok
Yanıtla
Yükleniyor...
MertLyns
Active Level 5
arka planda çok fazla uygulama açık bırakmışsındır, o nedenle ısınır cihaz ,şarkı dinlemek pek etki etmez sıcaklığa ,zaten gördüğüm kadarıyla sslerde çok fazla ram'ı meşgul eden uygulamar kullanıyorsun, pil bölümünden çoğunu derin uyku moduna al sonra tekrar dene şarkı dinlemeyi, o kullandığın monitör uygulamasınıda sil
Yanıtla
Yükleniyor...
denerim
Yanıtla
Yükleniyor...
MehmetYalcn
Expert Level 2
Şimdi orda aynı saat diliminde 2 farklı cpu göstergesi var biri 93 diğeri 35? Bi kere 93 de telefonu tutamazsın Hiç bişey yokken uyarı veriyorsa yazılımsal bir sorun var kulaklıkla hiç bir alakası olamaz Cpu monitör de sürekli izleme yapacağından kendisi ısıtır telefonu verilerine de güvenme bence bunu kaldır yani sorun yazılımsal
Yanıtla
Yükleniyor...
ama bu sanırım tek bende var servise gönderdim entegre değişimi yapıldı ara sıra olurdu ocaktan beri oluyor yazılım android 10 sürümü 31 aralıkta aldım benn
Yanıtla
Yükleniyor...