cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bu telefon neden böyle

(Topic created on: 08-29-2020 05:09 PM)
319 Views
can01
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ben int de geziniyorum yazılar titriyor neden boyle oluyor.vürus mü var bu telde anlamadım ben geçtiğime pisman oldum samsung a
Ve spotify de müzik dinliyorum ben kapattım müziği uygulamayı kapattığim halde müzik dinliyorum resmen neden boyle oluyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba can01,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Uygulama güncelleştirmelerini kontrol ediniz. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Cihazınızın modeli nedir?
0 Likes
can01
Active Level 2
Galaxy A
samsung a50
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Bunu sadece Google'da mı yapıyor?
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sorun hala devam ederse tekrar konu açınız yardımcı olalım.
0 Likes
can01
Active Level 2
Galaxy A
yaptım yine oluyor
0 Likes
can01
Active Level 2
Galaxy A
diger uygulamalarda da oluyor bazen genelde google da
0 Likes
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy A
telefonun ekranı amoledse amoled ekrandan dolayı olabilir. Her pikselin renk değişimi vs. biraz yavaş galiba. bende de youtube da videoların altındaki siyah kısımlar uzayıp kısalıyormuş gibi oluyor dikkatli bakınca. Şimdi chrome da denedim benzer bir olay var. ben dikkat etmemiştim ona. hani ben pek takılmıyorum bu duruma ama yine de sıkıntı biraz
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba can01,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Uygulama güncelleştirmelerini kontrol ediniz. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes