cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bu ikili dogrulama nasil kapata bilirim bulamadim

(Topic created on: 09-22-2020 11:53 PM)
98 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Galaxy A

image

image

5 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
malesef samsung kapatmamıza izon vermiyor
uzun zamandir membersta kimse kapatamiyor
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Sorununuzun Samsung teknik ekibi tarafından çözülmesi ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğini iptal etmek için aşağıdaki işlemleri sağlamanız gerekmektedir.

http://help.content.samsung.com adresini ziyaret ederek "Samsung Account" seçeneğine tıkladıktan sonra "Birebir Sorular" alanından aşağıdaki bilgileri göndermeniz gerekmektedir. Ayrıntılar alanından İki Adımlı Doğrulamayı iptal etmek istediğinizi, yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir.

Öncelikle size belirtmek isteriz ki; Samsung hesapları için 2 adımlı doğrulama özelliği zorunludur. Bu yüzden hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğinin iptal edilmesi, sadece geçici bir şekilde olacaktır.

- Samsung hesabınıza kayıtlı adınız, soyadınız.
- Samsung hesabınıza kayıtlı doğum tarihiniz.
- Samsung hesabınıza kayıtlı adres vb. bilgiler.
- Samsung hesabı 2 adımlı doğrulama işlemini iptal etmemize dair onayınız.
- Satın alma/indirme geçmişi. (Galaxy Themes veya Galaxy Store içerisinden satın aldığınız/indirdiğiniz herhangi bir ürünün adı.)
- Cihazın bilgileri. (IMEI, Seri numarası, vb.)

yukarıdaki cevap moderatöre aittir
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
tel format atcam alturk evlenmiyecem bune 😂nikah islemleri gibi onla ograsmak istemiyorum 2 saat kod dogrula bunu dogrula kapatip format atiktan sonra geri aciyim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Account'larda 2 adımlı doğrulama zorunlu olduğu için benim bildiğim kapatılamıyor.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
İki adımlı doğrulama güvenlik konusunda zorunlu olduğundan ötürü artık kapatılamaz.
0 Likes