cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bluetooth cihazı görünmüyor

(Topic created on: 01-19-2021 02:57 PM)
412 Views
wlifff
Active Level 1
Options
Galaxy A

arkadaslar benim airpodsum telefona bir turlu baglanamiyodu ben de yanlislikla cihazi unuta tikladim cihaz ismi gitti sonra samsung servisine ilettim sorunu nasıl geri getirebilirim diye bana dediler ağ ayarlarını sıfırlayın ben de yaptım simdi hala gozukmuyor ismi yardim edinnn

7 Comments
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
aifpods da sıkıntı olabilir
yam4n
Active Level 3
Galaxy A
airpodsu sıfırladınız mı
wlifff
Active Level 1
Galaxy A
evet
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
airpods ayarlarını sıfırlayın
QENZO
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba Ben Qenzo!

Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin başlatıldıktan sonra bluetooth'u açın.
Sorununuz düzelmezse hata raporu göndermeyi deneyin.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
ayarlar genel yonetim sifirla ag baglantisi sifirla
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba eeeeeeliiiiiifffffff,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Bluetooth" bölümünden test edebilirsiniz.

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankSamsung Members 2019 | Simulator

Teşekkürler.
MOD

0 Likes