cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bixby kapatma

(Topic created on: 10-25-2020 12:09 PM)
837 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar burdan basıyorum ne içine giriyor ne kapanıyor başka yerden bakıyorum yine yok ben bunu nasıl kapatcam yeni bi güncelleme gelince geliyor böyle sonra kendiliğinden gidiyor sanıyorum ama ben kapatmak istiyorum bunu 

image

5 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bixby routines ten bahsediyorsan kapatmak için Ayarlar > gelişmiş özellikler > bixby routines seçeneği kapalı olucak

Eğer normal bixby kapatmak için telefonu açın ve boş sayfaya basılı tutunuz ve sol tarafta samsung dail yazar onu kapatın bixby kapanacaktır
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
ikiside kapalı ama bildirim çubuğunda böyle duruyor neden anlamadım
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar>uygulamalar>bixby routines bulup üzerine tikayin>depolama ya tiklayin ve verileri sile basin.
sorun düzelecektir fâkat bixby routines te ayarladiğiniz programlar gider.
Eğer sorun düzelmez ise Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 1 hafta içerisinde yanıt verilmektedir)
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
yok maalesef gitmiyor genelde güncelleme sonrası böyle bi açılıyor sonra kendi gidiyor anlamadım bi türlü ya normalde basınca kapanması gerekmez mi
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SamsungAAA51,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD