Highlighted
Active Level 10

Yoksa dolandirici mi arti ornek benim tel a8 plus 2018 ben aldigimda 3000 tl idi ustunden 2 yil gecti ama ne a50 ne a51 modeleri pu kadar pali deyil ben 2 el satsam 2800 asaga vermem ozaman ekran kosesinde ufak catlak ve cizikler var bazi siteler tanidik ama indirim var diye mileti dolandirici yor bence bu iki site tanidik ama rahat kafam karisti

image

image

11 Yorum
Highlighted
Active Level 10
bi site 4200 tl diyor diyeri 3800 tl indirim var 3290 tl diyor
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 5
Merhaba kardeşim

Nedeni çok belli kardeşim çünkü A8 plus cihazı şuan piyasada çok az satıldığı için fiyatları yükseltmekteler aslında bir mediamarket yada teknosaya gittiğinizde A8 plus cihazı satışta bulunmuyor çünkü sadece internette sayılıyor şuan ve az kaldığı için pahalandırmışlar
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 10
ozaman elimde 4000 tl pahali tel var 😂
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
a8 plus 4bin civari
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
piyasa kim tuttu o yuttu hesabı:)) bugün iPhone 8plus verim dedi telefoncu arkadaş. ver dedim 12gün kullanilmiş 6100 dedi sıfırı da 6000 6100 :))
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 10
ben ozaman a71 almaya gideyim kafa kafaya 2 el bulurum bu fiyata temis sekilde 😂😂 tel 2800 2900 sayariz artik
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
3200lere bulunur 2.el evet 😁
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 1
Üretimi durduğu için fiyatı artıyor.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Anonymous
Uygulanamaz
200 $ altındaki telefonlara devlet vergi koydu. Bunu fırsat bilenler 700 ₺ vergi geldiyse fırsatçı satıcılarda üzerine 1000 ₺ koydu.
Yanıtla
Yükleniyor...