cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bildirim çubuğu

(Topic created on: 02-24-2020 01:41 PM)
479 Views
Esdim
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba  telefonum A6.. Ekranı aşağıya kaydırarak bildirim çubuğumu görebiliyordum ama şimdi aşağıya kaldırınca inmiyor  sadece telefonun en altında ışık ayarlama çubuğu çıkıyor. Lütfen yardım edin.. 

0 Likes
4 Comments
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
ekran goruntusu paylasabilir misin
0 Likes
OktayAksoz
Active Level 1
Galaxy A
ekran goruntusunu atarsan yardimci olabilirim veya yeniden baslatma veya sifirlamayi denedin mi?
0 Likes
ErenA
Active Level 6
Galaxy A
Parmak sensörü hareketini açabilirsiniz. Ayriyetten ana ekranda yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak bildirim çubuğunu açma özelliğini de ayarlardan aktif edebilirsiniz.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Esdim,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/ 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes