cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

beyler a70 sorunlu

(Topic created on: 04-11-2020 12:33 PM)
707 Views
Tipibey
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

A70 çok sorunlar yaşanmış 9 pie geri döndürebilen döndursun arkadaşlar ilerde cihaz kullanilmicak hale gelebilir sarj vs nedeniyle

20 Comments
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
şuan iyi kullanıyorum
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
ılerde zorun yaratacaktir emin ol
0 Likes
Blau
Active Level 5
Galaxy A
Smart Switch ile eski sürüme geri dönme gibi bir şey vardı sanırım?
0 Likes
GnyTeknik
Active Level 3
Galaxy A
olmaz kardeş zahmet vermeyin kendinize smart switch sadece yedekleme ve güncelleme içindir
0 Likes
Blau
Active Level 5
Galaxy A
Uyarın için teşekkürler
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
maalesef geri dönüş diye bişey yoktur ileride gelecek pil kararlılığı güncellemesi ile daha iyi olacaktır İnşAllah şuan iyidir ama güncellemesseniz birşey olmaz
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
bilmiyosun nasil yok sadece garanti dışı kalır cihazın
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
ne anladım o zaman ama ben eski telefonumda denedim olmadı hiç uğraşma öyle işlerle ben gibi mala çevirirsin cihazı!!!
wuubwuub
Active Level 5
Galaxy A
A70 için android 10 güncellemesi hazırlanırken iki farkli PCB versiyonu kullanılmış, o PCB kısım telefondaki sarj bölümünü ve ekran kontrolünü sağlıyor. Eğer telefonunuz eski PCB lerden birini kullanıyorsa telefon brickleniyor. Güncellemeyle beraber telefonda sıkıntı çıktıysa hiçbir şey yapmadan ikinci güncellemeyi bekleyin. Sammobile uzerinden en son Android 9 türkiye yazılımını indirip odinle flashlayabilirsiniz fakat cihaz garanti dışı kalacak. Güncelleme bekleyin eger düzelmezse servise verin. Aynı şey M31 e de olmuş.
0 Likes