cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

berbat kamera a9 2018

(Topic created on: 01-05-2021 06:36 PM)
199 Views
haciaga
Active Level 1
Options
Galaxy A

Hayatimdaki en kötü kamera ve üstelik dört kameralı toplasan bir kamera etmiyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba haciaga,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Daha önce kamera ayarları ile oynadın mı?
0 Likes
haciaga
Active Level 1
Galaxy A
hayır oynamadim
0 Likes
arızaa
Active Level 7
Galaxy A
ölmüş senin telefon
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
sizin cihazinizda sorun var demekki bende A9 2018 kullaniyorum kendisi a serisindeki en basarili kameralardan birine sahip zaten kalitesini açıkça galaxy gallery gonderilerimde görünüyor siz ayarlarını bozmuş olabilirsiniz veya cihazinizda sorun vardır yetkili servise gonderin derim gece çekimlerinde bile gayet basarili olan bir telefondan berbat sonuc almak da ne biliyim
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
Bu arada videoyu yeni gördüm benim membersta acilmior videolar
kameranız ciddi hasar almis ışığı farkli şekillerde kırıyor görüntüde blur kesitler var onun için yetkili servise verin ayriyeten odak sorununa mevcut galiba
haciaga
Active Level 1
Galaxy A
aynen odak sorunu renk sorunu hepsi var
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
siz en iyisi yetkili servise görüşün
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba haciaga,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes