iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Telefonum A31 Pubg Mobile oynuyorum köpek gibi kasıyor bazen kasmıyor ama %80 kasıyor o %20 payda bilmiyorum telefonun keyfine göre oluyor cidden çok... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar a52 de a72 de esneme var mı bir video izledim de bir çok kişi esneme sorunu yaşıyorlarmış a52 çıktığın da çok beğenmiştim kamerası falan... Gönderiyi Göster

dostlar cümleten hayırlı geceler  A32 cihazımın 1 haftadır arka kamerası açılmıyor kamera uygulaması hiç bir şekilde açılmıyor görüntülü sohbette ön... Gönderiyi Göster

Dostlar, Galaxy a52 telefonumu şarja takınca çok geç doluyor önceden 1 saat 10 dakikada doluyordu şimdi 3 saatte doluyor anlamadım hem 25 watt hemde... Gönderiyi Göster

A72 için şuan güvenlik güncellemesi en son 1mart 22 de kalmış en güncel bumu ?  tlfon çok ağır ve büyük bayram sonu s21 alacam  Gönderiyi Göster

Samsung galaxy A32 kullanmaktayım ve uzun aralıklarla güncelleme almaktayım genelde güvenlik ve yazılım güncellemesi oluyor fakat kardeşim A52... Gönderiyi Göster

Klavye sesi gece rahatsiz edici olabiliyor. Tamamen kapatmak deilde kismanin bir yolu yokmu acaba😀 Gönderiyi Göster