cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Android'e güvenli tarama özelliği eklendiGüvenli tarama, bireylere ve kuruluşlara birçok önemli fayda sağlar. Güvenli taramanın temel... View Post

A71 arama ekranında arama esnasında üst köşede kamera yanında yanıp sönen bir ışık var. Normal bir durum mudur? View Post

Güncelleme gelmiş, ne zaman geldi bilmiyorum arkadaşlar. Aranızda yapan var mı? 6.1 güncellemesi sonrası telefonu günde 2 kez şarj eder oldum daha... View Post

A9+

Herkese merhaba Samsung Galaxy tab A9 plus ve honor pad x9 arasında kaldım Samsung anladığım kadarıyla eski da Samsung değil cihazlar hakkında şikayet... View Post

Hayırlı geceler members üyeleri benim aklıma takılan bir konu var bilindiği üzere samsung One UI 6.1 guncellemesiyle Galaxy S23 serisi, Galaxy Z Flip... View Post

Soldaki oyunu normal şekilde oynarken kasıyor atıyor en düşük grafiklerde oynamama rağmen. Sağdaki uygulamaya da ayrı olarak yükledim oyunu ve onda... View Post