iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Samsung Galaxy A10s telefonumda Wi-Fi özelliği aktif hale gelmiyor. Ağ ayarlarını sıfırladığım halde sorun düzelmiyor.  Gönderiyi Göster

Arkadaşlar mobil veriyi açtığınızda şarjının çabuk mu inmeye başlıyor mu acaba ? 😊 Gönderiyi Göster

A23 sosyal medyada arama yapınca ses gitmiyor. Başka böyle sorun yaşayan var mı? Gönderiyi Göster

3 günlük batarya Wifi kısmen ve mobil veri kısmen Oto parlaklık Oto gece-gunduz Güç tasarrufu açılmadı2 gündür fazla kullanmadım ehliyet eğitimi için... Gönderiyi Göster

Instagram sürekli çöküyor . 1 günde 13 defa çöktü hala aynı şekilde. Kamera açılmıyor mesajlara bakamıyorum. Uygulamadan atıyor sürekli ne yapsam... Gönderiyi Göster

merhaba, a33 modelini kullanıyorum ve gayet de memnunum. ancak 1 gündür telefonu açınca ilk 15 saniye kadar uygulama arasında geçişlerde hafif bir... Gönderiyi Göster

TELEFONUM GALAXY A21s garanti kapsaminda Ram degisimi oldu ve imei kodumda değisti.Telefonumu samsung care+ sigorta yapmak istiyorum fakat Sistem... Gönderiyi Göster

Samsung Galaxy A53 5G telefonu alalı 1 ay oldu. Telefon hiçbir darbe ve su almamasına rağmen birkaç gündür hoparlörde cızırtı sesi çıkarmaya başladı.... Gönderiyi Göster