iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Merhaba şimdi size kaydırma hareketleri modundaki alttaki çizgiyi yok etmeyi göstereceğim    İlk önce ayarlara giriyoruz sonra ekran bölümüne... Gönderiyi Göster

Sizin yazılım bilgileri ne durumda paylaşırsanız sevinirim? Özellikle benim güvenlik yamam mart ayında normal mi?       Gönderiyi Göster

Simdi bir sorum olacak. Garantisi olan telefonu servise götürsem alalı 1 yıl olacak bataryası öldü desem. Yeni batarya takarlar mı yoksa batarya... Gönderiyi Göster

Tablet ve telefonum arasında dün sabah Quick Share üzerinden gönderim yapabilirken, akşam olunca yapamamaya başladım. Hala yapamıyorum. Başarısız... Gönderiyi Göster

telefonum 4.5G aktif olduğu halde volte simgesi kayboluyor cihazı kapatıp açınca geliyor bi süre sonra tekrar kayboluyor konuşma esnasında telefondan... Gönderiyi Göster

Merhaba. Telefonumda bir kac gundur şöyle bir problem var. Telefon %15 e gelene kadar şarji gayet iyi gidiyor. Ama şarj %15'e gelince hemen... Gönderiyi Göster

A21s arka kapak taki kılcal çizikler için pasta cila kullanilabilirmi kullanan varsa cvplarsa sevinirim Gönderiyi Göster