iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

İlk ojm bölgesi cihazda güncelleme yayınlandı yakında türkiyede de yayınlacaktır beklemede kalın👍  Gönderiyi Göster

Ilk telefon zil sesi ayarlarkenTelefona indirdiğim bir müziğin istediğim bir bölümünü zil sesi yapabiliyorum.. Şu an müziği zil sesi yapabiliyorum... Gönderiyi Göster

A51

A51 beyaz telefon kasada yer alan  yan metalik kisimlar çok kotu çok hasas en kucuk bir darbe çöktü boyasi atti ezik goruntu olustu resmen yan... Gönderiyi Göster

A50

Mayıs Güncellemesi Gelmedi , Haziran Güncellemesi de Gelmedi , Temmuz Girme mize 10 Gün kaldı Yapılır mı bu A50 ye samsung Verme Güncellemeyi Son... Gönderiyi Göster

Samsung lütfen sisteme bi güncelleme ile arama kaydını ekleyin bizi herkes dinlerken elimizde bi delilimiz yok yıl 2022 olacak bi ekran kaydını bi ses... Gönderiyi Göster

Samsung galaxy a70 kullanıyorum android 11 son sürüm yüklü ama cihaz bir haftadır aşırı bir şekilde ısınıyor ve pubg mobile oyununda bu zamana kadar... Gönderiyi Göster

Cihazım uzun süredir kasıyor ve donuyor.  Whatsapp gibi uygulamalarda anlık takılma yaşıyorum. Sizde de böyle bir problem var mı?    6Gb... Gönderiyi Göster

Selam.arkadaslar telefonum a51 2 gundur birden donuyor telefon sürekli kendini kapatip kapatip açıyor sebebini bilen varmidir Gönderiyi Göster

Galaxy A01 cihazı için google camerayı nerden indirebilirim? önceden indirmistim ama yükleyemiyorum. Gönderiyi Göster

An itibariyle A31 cihazımdan vazgeçip A51 cihazıma geçiş yapmış bulunmaktayım. ☺ memnun kalacağım konusunda şüphem yok. Herkese hayırlı... Gönderiyi Göster