iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Lütfen telefonum A32 4G, en son güncelleme “Android 12” Hızlı şarj kaybı ile ilgili bir sorun var. Sorunu çözmek için tekrar ne zaman güncellenecek... Gönderiyi Göster

İlk başlarda kırılmaz camdan olduğunu sanıyordum ama donanımsal bir sorun olduğunu forumdaki diğer kişilerde yazınca anladım.Güncelleme ile düzelme... Gönderiyi Göster

Uzun zamandır telefonumu sıfırlamıyorum o yüzden performansında bir düşüş var.Normalde fotoğraflarımı SD Kartta saklarım ama SD kartımı kaybedince... Gönderiyi Göster

Telefonum 5 - 10 dakikada bir ses seviyesini 2 seviye azaltıyor, herhangi bir tuşta basılı kalma veya arıza yok, sebebi nedir ne yapmam lazım yardımcı... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar ben 3 bin liralık Samsung  telefon aldım çok güzel bir telefon bugün adroid 12 ve one UI 4.1 sürümü geldi burdan yetkililere çok teşekkür ... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar a21s kullanicisiyim  tahminen guncelleme ayin kacinda gelir ? Gönderiyi Göster

A32

İlk başlarda a32 güzel geliyordu ama sonralarda ısınma yaptığını ve şarj süresinin kısa olduğunu farkettim   Gönderiyi Göster