cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Yaklaşık 1 haftadır telefonum aniden yeniden başlayıp duruyordu. 2 hafta öncesinde güncellemiştim OneUI 6.1'e. Ani kapanma sorununu her türlü... View Post

Buds 2 ile a54 üzerinden Runaway şarkısını dinlerseniz 19.saniyesinde bixby açılıyor. Sözlere baktım ama hangi kelimeden olduğunu hala çözemedim.... View Post

Merhaba arkadaşlar, A73 telefonda birkaç ay önce csc değişikliği yaptım. Takip ettiğim kadarıyla güncelleme geleli biraz zaman geçti, benim telefonum... View Post

Bi arkadaşım A serisine geçecek fakat A05s in rengini beğendim diyor fakat hangisi daha iyi hangisini almalı sizce ikisininde arasında pek **bleep**... View Post

Kilit ekranındaki saate saniye eklemeye çalışıyorum ama good lockyaki clock faceden denedim olmuyor ayarlardan kilit ekranından denedim olmuyor... View Post

Merhaba arkadaşlar A54 5G kaç yıl götürür sizce? Android 17 ye kadar alacak ama ben 3-4 sene kullanmak istiyorum o zaman kasma donma yapar mı? View Post