iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:

Pil

Gönderen      içinde  Galaxy A

A52s cihazı kullanıyorum.1 gün 15 saat kadar şarj sonrası kullanımı var fakat ekran süresi 6 7 saat(1 gün 15 saate dahil) arası alıyorum.Bu önceden... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar uygulama indirilenleri kendi kendine sildi tekrar indiriyim dedim indirme yerini ben hep sd kart seçerim kendi kendine dahiliye almış bu... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar klavyede milrofona konuşunca  ingilizce  yazıyor türkçe yokmuş ne  saçma!!! Gönderiyi Göster

Arkadaşlar ben arka planı dans eden bitmojileri koydum ama birisini arayınca renk değiştiren bi tema geliyor neden böyle neyi... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar kendi çektiğim şeyleri kamera klasöründeki her şeyi sd karta taşıdım. Kalite düşmesi falan olur mu. Baya bir depolamamı yiyordu o yüzden... Gönderiyi Göster

Samsung a52 cihazımda galerideki resimleri güvenli klasöre taşımak istiyorum ama taşınmadı diye uyarı veriyor,bilen yardımcı olabilirmi neden böyle... Gönderiyi Göster

Google yeni iş politikasinda görüşme kaydına erisebilirlik üzerinden izin verilmeyeceğini açıklamıştı. Bende durumu takip edeceğimi yazmıştım. Durum... Gönderiyi Göster

A53 telefonuma Android 13 One UI 5.0 gelmesini istediğim özellikler         1. Ağ hızını gösterme     2. Raw çekim özelliği     3. Telefonu sallayınca... Gönderiyi Göster