iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

A70 güvenlik güncellemesinden sonra Pil durumu gayet iyi oldu Pil sanki 5 saatte bir gidiyor hissi var şahsen yüzde yüzde iken eskiden 5dk da bir... Gönderiyi Göster

Merhabalar. A70 cihazımı android 11 sürümüne güncelledikten sonra sensörler çalışmamaya başladı. Misal ekran yan dönmüyor, salla kazan tarzı... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar Galaxy A01 i satıp 2.El yeni samsung cihaz almak istiyorum sizce ne alabilirim Galaxy A01den yüksek olan bir  cihaz Gönderiyi Göster

Çok saçma değilmi bu kadar şarj tüketmesi bunlar olurken şarj %32 kaldı tekrar şarja taktım önce oyun oynarken bu kadar tüketmiyordu          Gönderiyi Göster

Kalibrasyon yaptım ama geri çıkamıyorlar telefonu yeniden başlattım birsey olurmu virüs, garanti bozulması gibi. Birde fail yaziyodu kalibrasyon... Gönderiyi Göster

Game pad çalışıyor   Telefon çalıştığını algılıyor  İki gün önceye kadar bir sıkıntı yoktu sonra  cod m , shadow fight 3 ve 2 de... Gönderiyi Göster

One ui 3.5 tez zamanda yayınlanır inşallah yaz aylarında.Galaxy A31 içinde gelir ve diğer A serileride alır inşallah.İyi bayramlar arkadaşlar. Gönderiyi Göster

Telefon ana ekranda kasıyor telefon hafıza dolu da değil her saat cihaz optimize ediyom ama hala kasıyor uygulamalar arası geçişlerde mevcut yardım.  Gönderiyi Göster