iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Arkadaşlar bunu aldım gogle play da uygulamasini indirdim telefonun şaj yerine takdim c type girişi var ama cihazın bildirim de saj oluyor felan... Gönderiyi Göster

A32

Samsung a32 alalı 1 ay olmadı yağmurlu havada çalan telefonu açtım anında bozuldu. Garantiye gönderdim sıvı teması denilip 1130 lira para alındı... Gönderiyi Göster

arkadaşlar samsung a32 cihazında fener güzel çalışıyor fakat kamerada flaşı açınca flaş çalışmıyor bu diğer uygulamalarda da oluyor yani arka kamerada... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar bu samsung telefonumun bataryası çok az gidiyor telefoncu ölçüm yaptı batarya ömrünü doldurmuş orijinal samsung bataryasını hangi siteden... Gönderiyi Göster

A32

Oncelikle iyi aksamlar. Samsung a32 kullaniyorum hatti goruyor ama telefon arama yapmiyor. Imeillerini sorguladigimda imeiller kayitli ve orjinal... Gönderiyi Göster

Bu Ürünü alalı 3 gün oldu ama adaptörü prize bağlarken bir ses çıktı ve adaptör şarj etmiyor orijinal adaptör bu problemi verdi Gönderiyi Göster

Merhaba 👋 Telefonları kişiselleştirmek için bir uygulama öneriniz var mı?(good lock dışında) Gönderiyi Göster