iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

İlk ojm bölgesi cihazda güncelleme yayınlandı yakında türkiyede de yayınlacaktır beklemede kalın👍  Gönderiyi Göster

(Videolarımda görüntüle)   Android 10 dayken bu oyun açılıyordu 11 geçtiğime pişmanım rockstar gamese durumu ilettim adamlar sorunu bildiklerini ve... Gönderiyi Göster

A10s de bildirim geldiğinde kilit ekranı yanıp sönmüyor yani açılıp kapanmıyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim  Gönderiyi Göster

Telefonumun yazılımını düşürmek istiyorum android 11 10 a düşürmek istiyorum mümkünmü cevap verirseniz sevinirim Gönderiyi Göster

Arkadaş cihazda oyun oynanmıyor ya böyle bir ısınma yok. Bırak oyunu WhatsApp da görüntülü konuşunca diğer uygulamarda bile cihaz aşırı... Gönderiyi Göster

WhatsApp da bazen mesaj yolladığım zaman mesajım karşı tarafa gidiyor ama ben yazdığım mesajı WhatsApp da göremiyorum. Keza mesaj geldiğinde de... Gönderiyi Göster

A70

DÜN PAYLAŞMIŞTIM CİHAZIMDA USB BAGLANDI ÇIKARILDI HATASI ÇIKTI DİYE ARDINDAN USB HATA AYIKLAMA MODUNU AÇINCA HATA ORTADAN KAYBOLDU BU MODUN BİR YARARI... Gönderiyi Göster