cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Ya arkadaşlar bugün benim doğum günümde kendimi çok yalnız hissettim acaba doğum günümü kutlayabilir misiniz.. :") View Post

ios bir cihazdan google fotoğraflar uygulamasına giriş yapıp istediğimiz fotoğrafı cihaza indirebiliyor muyuz?? Ve aynı şekilde ios cihazda ki bir... View Post

Kullanmış olduğum Samsung a73. bir hafta öncesine kadar kullanmış olduğum 5g ev internetini görmez oldu, sorumsuz bağlanırdı ama artık sadece 2.4g yı... View Post

Arkadaşlar bir şey **bleep** ettim fotoğraf modunda en yüksek megapiksel'i 3/4 oranında videoda en yüksek fps'i birebir oranında alıyorsunuz. View Post

Galaxy A72.güncelleme programından çıkarılmış,şubat ta gelmedi mart ayında da görülmüyor yılan hikayesine döndü bu iş 13.5.1 daha önce verildi her... View Post

A52s Telefonlarda bayram 23 Nisan tatilleri gibi tatiller bende görünmüyor bilen arkadaşlar dan yardım bekliyorum teşekkürler  View Post

Youtube, instagram ve WhatsApp gibi uygulamaları nasıl özel moddan çıkarabilirim???Ne yapmalıyım?? View Post