iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Merhabalar Galaxy A50 cihazım var. İki yıldır kullanıyorum fakat şu son üç aydır Cihazimda klavye belirmesi oldu. Yani uygulama program ana ekran arka... Gönderiyi Göster

Ödemeli hakkim varken hata veriyo karsi cohaz acik olsa bile kapali diyo ve  girilen numara =1190 numara  diyo yardimci olun Gönderiyi Göster

A32

İyimidir sizce yani günlük hayatta çok **bleep** kullanıyorum genelde sosyal medyadan video çekiyorum nasıldır kamerası tatmin edermi ve işlemcisi 5... Gönderiyi Göster

Görüntülü arama esnasında bu çıkıyor ve kapanıyor 3 kez yeniden başlattım ama hala yapıyor Gönderiyi Göster

3.1.1 alan modellerin 2 tanesi ui 4 listesinde yok  nerden biliyorsunuz almayacaklarını bu iki modelin  Gönderiyi Göster

A51 telefonumun 1 ay once ekrani degisti.Daha bugun  ekranin sol ust yerinde kucuk kucuk baloncuklar olustu.Bunun sebebi nedir?   (Kamera çentiği a71... Gönderiyi Göster

Merhaba Değerli Arkadaşlarım. Samsung A9 2018 kullanıyorum. Ekran modu olarak uyarlanabilir ekran kullanıyorum. Siz hangi modu kullanıyorsunuz,bana... Gönderiyi Göster

Herkese merhaba. Samsung az önce Amerika'da A13 5G modelini tanıttı. Model detayları aşağıda bulunuyor;   Galaxy A13 5G   Ekran: 6.5 İnç HD+... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar merhaba,   Samsung a51 kullanıyorum.Mobil verim açılmıyor.Telsiz kullanım ücreti borcum yok.Internetten baktım ayarlama da yaptım yine... Gönderiyi Göster