cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Merhaba A54 cihazda şarj sorunu yok aslımda ama eskisine göre biraz daha geç şarj olmaya başladı buda herhalde tahminşmce 6.1 ile çözülecektir yada bu... View Post

Merhaba A54 kunlanan biri olarak şunu diyebilirim A54 güzel cihaz kamerasıda güzel ama oyun oynayan biri değilim mobilde bu cihazda oyun işi sıkıntılı... View Post

A34 OneUi 6.1 gelmedi ne zaman gelir heryere baktım nisan başı diyorlar fakat gelmedi View Post

Merhaba arkadaşlar Samsung A34 cihazım var yetkili servise göndermek istiyorum İstanbul içi avrupa yakasında nerelerde bayileri var pil değişikliği... View Post

Merhaba,galaxya34 de ekran görüntüsü video seklişeklinde alıyor resim şeklinde nasıl alabilirim,düğmeleri kullanmak istemiyorum (ses tuşlari) View Post

Arkadaşlar benim şuan kullandığım cihaz a73 .Sizce a55 mi a73 mü?A55 geçmek istiyorum geçmeli miyim ? View Post

Arkadaşlar a73 için kamerada yapabileceğimiz hangi ayarlar var?Fotoğrafın net çıkması için?Pro modda neler yapılmalı? View Post