cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

android sistem güncelleme dosyası nereye indirildi?

(Topic created on: 03-22-2023 10:17 PM)
271 Views
erkandeniz
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Android güncelleme indirildi 2gb civarında. fakat yüklemedim. indirilen dosya nerede ? dosya yöneticisinden heryere baktım yok. hatda play storeden başka bir dosya yönetici uygulamasıylada denedim yok indirilen dosya görünmüyor. nerde olabilir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vaktiniz olur. Cihaz açılınca ilk iş olarak otomatik güncellemeleri kapatırsınız. Daha sonra diğer işlemleri yaparsınız.

View solution in context

13 Comments
IFEEMA
Active Level 5
Galaxy A
İndirilen dosya android sisteminde kalır. Göremezsiniz yükle derseniz güncellemeyi yükler.
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
yani hafızada yer kaplamıyor ?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hafızada yer kaplar ama siz o dosyalara erişemezsiniz. Sistem dosyalarına erişimi sağlayan bazı uygulamalar var ama onları kullansanız bile güncellemenin hangi klasörlere dağıtıldığını bilmeniz gerekecek. Siz imkânsız olmayan ama imkânsız kadar zor olan bir istekte bulundunuz.
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
fabrika ayarlarına sıfırlarsak silinirmi ?
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Evet
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fabrika ayarları ile silinir. Hangi modeli kullanıyorsunuz?
0 Likes
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
a52s , android 11 den 12ye güncelleme dosyası indirilen. bilgim dışında başladı indirme.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anladım. Fabrika ayarlarına gitmek yerine Android 12'ye güncellemenizi öneririm. Sorunlardan çekiniyor olabilirsiniz ama Android 12 ve One UI 4.1 kararlı bir sistemdi. Tabii eğer güncelleme yaparsanız One UI 4.1 için birkaç güncelleme daha gelir, Android 13 güncellemesine kadar devam eder. Dilerseniz Android 13 almadan güncellemeleri durdurursunuz. Yine de güncelleme almak istemezseniz fabrika ayarlarına dönebilirsiniz. Verilerinizi ve özellikle WhatsApp mesajlaşmalarınızı yedeklemeyi de unutmayın.
0 Likes
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
sıfırladıktan sınra tekrar kurulum yaparken güncelleme dosyasını tekrar indirirmi yoksa cihaz açılır açılmaz hemen oto sistem güncellemmesi kapatcak vakit olurmu ?
0 Likes