cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

android 13 kamera metin okuma özelliği

(Topic created on: 12-14-2022 06:47 PM)
267 Views
Cosmosium
Expert Level 1
Options
Galaxy A

Bahsettiğim özellik A32 telefonuma gelmedi sizce gelebilirmi böyle bir ihtimal varmi bu özelliği flip telefonda denedim Gayet başarılı.  Umarım bizde kullanabiliriz .

16 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Bu özellik One uı 4.1.1 ile cihazlara geldi güzel bir özellik ama maalesef yazılım kısıtlaması yapılıyor eğer cihazda yoksa düşük ihtimal gelmesi kardeşim

Umarım gelir diyelim 😊
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
İnşallah , zflip i kullanma imkanım oldu bu özellik baya işime yaradı umarım bu özellik gelir 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Çok güzel özellikti one uı 4.1.1 de kullandım .Google Lens e gerek kalmıyor 😊
çilekop
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim birşey sorcam alfa Türk benim cihaz s22 bende varımdır çünkü kısıtlı değil değilim var sanırım
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Evet s22 ailesinde mevcuttur
çilekop
Active Level 5
Galaxy A
Saol teşekürler alfa kardeşim bir şey daha saracaktım cihazı başka hindistan yada Çin romu kurumumuzda özellikler baya bir çoğalıyormu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ,hindistan kurarsan uygulama şifreleme özelliği gelir,Polonya kurarsan yanlış hatırlamıyorsam arama kaydetme gelir
Çini bilmiyorum yaa 😅😅
çilekop
Active Level 5
Galaxy A
Anladım teşekürler bütün özelliklerin çoğu Çindeymiş rom olarak öyle söylüyorlar tam olarak bende bilmiyorum
çilekop
Active Level 5
Galaxy A
Alfatürk kardeşim ben apk mirrördan kamera son yazılım güncellemesi indirdim yaptım yüklemedi paket yüklenemedi dedi neden öyle yaptık anlamadım