cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

android 11 deneyimlerim

(Topic created on: 03-11-2021 10:20 AM)
512 Views
nykspm
Active Level 4
Options
Galaxy A

a51 kullanıyorum. dun yükledim güncellemeyi kısa süreli görüşlerimi paylaşacağım.

1) gözle görülür tek değişiklik quick panelinde var. kişiye göre degisir ama bu benim pek hoşuma gitmedi.
2) galeri de görünüm değişmiş. fotoğraflar arasında boşluklar bırakılmış. açıkçası pek hoş durmamış bu
3) ilk yüklediğimde kasmalar mevcuttu ama su an kasma falan yok iyi durumda 
4) kamerada iyileşme beklerken kotulesme olmuş ozellikle renkler çektiğimiz cisimle bağımsızlasmis
5) pil daha hızlı bitiyor. bu belki ilerleyen günlerde değişir ama 40 dakikalik kullanimda %23 pil azaldı normalde böyle degildi
6) edge bildirimleri.. eskiden sadece ekran kapaliyken kullanırdım ama simdi ekran açıkken de çalışıyor ve pek hoşuma gitmedi bu. ekran açıkken çalışmasını nasil engellerim bilen varsa yoruma yazsin lütfen.
7) kilit ekranı daha parlak oluyordu ana ekrana göre sebebi parmak izi okuyucuydu sanırım. bu fark biraz azaltılmış 
😎 klavyeye hala Türkçe dil özelliği eklenmemiş 

benim diyeceklerim şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda yeniden paylaşırım deneyimlerimi
14 Comments
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy A
benim arkadaştada 51 var . oda beğenmemiş berbat diyo
nykspm
Active Level 4
Galaxy A
1 ay beklemeye degecek bir guncelleme degildi
AhmetS21FE
Active Level 6
Galaxy A

A51 Android 11 ve One UI 3 güncellemesinden sonra pilin bu kadar iyi performans göstereceğini tahmin etmezdim.

image

4000mAh pile sahip A51 de böyleyse 7000mAh pile sahip M51 de nasıl olacak çok merak ediyorum
AhmetS21FE
Active Level 6
Galaxy A
gönderim buraya taşınmış😕
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
samsung klavye kötü evet gboard kullanın google un klavyesi
0 Likes
aleynayavuzz
Active Level 2
Galaxy A
a51 kullanıyorum daha guncellemedim sizce android 11 e geçeyim mi
0 Likes
nykspm
Active Level 4
Galaxy A
bence bir süre bekleyin çünkü android 10 ile arasinda cok bie **bleep** göremedim ben performans olarak
aleynayavuzz
Active Level 2
Galaxy A
anladimm aslında telefonu yeni almama rağmen pilim hiç iyi gitmiyor onun için güncelleyecektim
0 Likes
A51samsungcu
Active Level 2
Galaxy A
Arkadaşlar güncelleme nasıl?

0 Likes