cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

always on display

(Topic created on: 10-25-2020 11:31 PM)
92 Views
Options
Galaxy A

image

Telefonum a70 saat 
Ekrana saat simgesi çıkmıyor uygulama sorunu mu var yada yazılımsal sorun mu 
14 Comments
archtect
Active Level 5
Galaxy A
tabiki etkiliyor ben biraz tel manyagıyım her hücresini bilirim :) acayip etkiliyor hemde 7 8 ay oldu ben alalı ilk 1 hafta gb degil ama elimden düsmez ertesi gün ögleye atıyor rahat.bide hızlı sarjı kapa normal sarj olsun cok etkili bunlar onuda cok arastırdım hızlı sarj bataryayı cabuk bitiryor ısındırdıgı icin dinle beni etkisini görceksin güc modunuda orta seviyede kullan always on displayı kapayıp
Galaxy A
şimdi benim ayarları nasıl yapıcam tekrardan izahatini yaparmisin adım adım olursa iyi olur ben pek anlamıyorum fazla kafa yormuyorum yani en iyi performans nasıl ise kendi telefonunda söylersen bende ayarlardan yapayım kendi Telefonuma
archtect
Active Level 5
Galaxy A
öncelikle always on u kapa ayarlardan,pil ayarlarından orta düzey güc modunu kullan cpu yu yüzde 70 sınırla diecek sınırlama,arka konum ayarları var ordan hepsini kapa uygulamaya girince istiyor zaten otomatik,arka planda calısan uygulamalarıda kapa bunların hepsi ayarlarda pil ayarlarının icinde gir görürsün zaten.bide üst kapagı indirdiginde ordaki senkr nfc konum vs kullanmadıgın herseyi kapa
Galaxy A
tmm dır söylemiş olduğun herşeyi kapadım bakalım fil seviyesi ne kadar etkili olucak koruyacak kendini teşekkürler sağol
archtect
Active Level 5
Galaxy A
yine baktım suan güc pil ayarlarında 2 saat 51 dk fazla gösteriyor kapatınca