iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

a71 pil (acil destek)

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-04-2020 01:47 PM)
albayrkhakan
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A

image

Burda 2 şarj göstergesi arasında ki ekran açık kalma süresi 4 Saat 28 Dakika ve 2 sarj göstergesi arasinda pubg yi 2.30 saat oynayabildim.

image

Burda iste bir önce ki fotoğrafta en sonra sarjdan bir sonra ki günün şarjına olan arasinda ki ekran acik kalma suresi 4 saat 40 dakika.

Kullandığım uygulamalar belli pubg,youtube,integral,whatsapp sizce bu ekran acik kalma suresi normal mi yada pubg yi 2-3 saat oynadiktan sonra belki o kadar da degil hemen sarjimin bitmesi normal mi ?

Canlı desteğe bağlanayım dedim, orda da destek verebilecek temsilcimiz bulunamamaktadır yazıyor. 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
albayrkhakan
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A

canlı sohbette temsilciyle görüştüm servise gönderin dedi incelemeye alsınlar, bugün göndericem telefonu bakalım ne diyecekler.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

2 Yorum
A50ÖRDEK
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
normali işlemcine ramina bagli canavarlari beslemek zor :) zaten ilk böyle oluyor sonra yama getiriyolar sarj icin merak etmr rahatina bak pubg sömürüyo cok fena tüm islemci ram ona calisiyor ful kapasite
diger telefonlarda öyle bisey yok o yuzden fazla yemiyo ama profosyonel oyun acisindna iyi bisey Kiscasi normal
0 Övgü Puanı
Çözüm
albayrkhakan
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A

canlı sohbette temsilciyle görüştüm servise gönderin dedi incelemeye alsınlar, bugün göndericem telefonu bakalım ne diyecekler.

Çözümü orijinal iletide görüntüle