cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a71 konum kendi kendine açılıyor

(Topic created on: 10-13-2020 01:31 PM)
2787 Views
raporicin
Active Level 1
Options
Galaxy A

tüm uygulamalara ve google dahil konumuma erişimi reddetmeme rağmen konumum günde 1 2 kere kendiliğinden açılıyor görev yöneticisini indirdiğimde açık görüyorum her şeyi konuma reddettim ama yine de bu oluyor dışarı çıkmaya korkuyorum sırf bu yüzden ve kasıtlı mı biri mi erişim sağlıyor diye de korkuyorum ekranımın izlenmesinden bile korkum var yardımcı olun lütfen bıktım

11 Comments
JOKERxx
Active Level 4
Galaxy A
bazı uygulamalara konum izni veriliyor. O yüzden açılıyor olabilir.
raporicin
Active Level 1
Galaxy A
her şeyi reddettiğimi yazdım bu olmuyordu birkaç haftadır böyle
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy A
Ama demiski konum izinlerini kapatmiş demis bende seni gibi düşündüm
JOKERxx
Active Level 4
Galaxy A
oyunlari falan iyi kontrol et. Belki bi tanesini açık birak missindir
raporicin
Active Level 1
Galaxy A
her bu olay olduğunda bakıyorum açık bırakmadım her şey reddedilmiş durumda konum ayarlarında google dahil
0 Likes
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
merhaba Onun için size tavsiyem Fabrika ayarlarına dön işlemi uygulayın hiçbir veri kaybı olmaz Merak etmeyin sadece girdiğiniz wi-fi şifreleri ve bluetooth cihazları kaybolur Onun dışında bir veri kaybı olmaz ayarlar genel yönetim sıfırla Fabrika ayarlarına dön işlemi uygulayın Eğer çözülmezse hata raporu göndermenizi tavsiye ederimSamsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz
0 Likes
raporicin
Active Level 1
Galaxy A
her şeyi siler fabrika ayarlarına döndürmek doğru bilgi yazalım lütfen
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Hayır fabrika ayarlarına döndürmek her şeyi silmez fabrika ayarlarını sıfırlamak siler
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Smart Tutor uygulamasını indirip müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan bağlantı isteyin. Uzaktan erişim ile cihaza bağlanıp kontrol edicekler.
Fabrika ayarlarına döndürme vs. denemedi iseniz fabrika ayarlarına döndürün.
İncelenmesi için uygulama üzerinden hata raporu gönderebilirsiniz.
0 Likes