iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

a71 instagram geç bildirim gelmesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 21.03.2021 12:08)
Spring07
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Merhabalar

A50 telefonundan a71 e geçeli 4 5 ay oldu 

Instagram a50 cihazındayken sorunsuz çalışuyordu bildirimler direk geliyordu

Fakat a71 cihazında aldığım zamandan beri instagram kafasına göre bildirim atıyor 
Bazen direk geldiği gibi
Bazen dakikalar sonra
Her şeyi denedim
Android 11 e gectim sorun hala devam ediyor 
Sorun nedir yardımcı olurmusunuz

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Turkuaz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Spring07,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
7 Yorum
sicakkahve2
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
belkide instagramı uyku moduna aldığınız için olmuştur
0 Övgü Puanı
Spring07
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
hayır uyku modunda değil baktım olsa zaten bildirim hiç gelmezdi
sicakkahve2
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
ben bu konuda çok birşey bilmediğim için yardım edemeyeceğim maalesef 😔
0 Övgü Puanı
TekinPolat
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
sorun ne telefondan nede yazılımdan Instagram bazen ilgi istiyor 😀 o yüzden abuk sabuk zamanlama sorunları yapıyor
HyMG
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
bende instagram hafif kasiyo animasyonlarda takilma oluyo anlamadim A51 instagram acil kendine guncelleme getirmesi lazim
0 Övgü Puanı
ufukpolat
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
a71 e Android 11 geldi mi
0 Övgü Puanı
Çözüm
Turkuaz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Spring07,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı