cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a71 şarj sorunu

(Topic created on: 11-01-2020 08:13 AM)
441 Views
özgür34
Active Level 1
Options
Galaxy A

Herkese iyi günler.telefonum 3 aylık.kendi orijinal şarj makinesini kabul etmiyor.ve hızlı şarj özelliği de açılmıyor. Ama başka bazi type c şarj aletlerini kabul ediyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A

kutudan çıkan şarj cihazından kaynaklanan bir soruna benziyor. Garantiye başvurarak yardım alabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Chestar
Beginner Level 4
Galaxy A
evet bu sorun a71 de son dönemde çok ortaya çıkmaya başladı. kesin son güncellemeler ile bozdular .
0 Likes
BeRKaYoKTeN
Active Level 1
Galaxy A
benim telefonum m11 yeni bir yazılım güncellemesi geldi güncelledikten sonra cihaz kasmaya başladı.
Chestar
Beginner Level 4
Galaxy A
hic şaşırmadım, baska bir marka kullanıyordum Samsung aldığıma pişman oldum bende. sarj almiyor telefon güncellemeden sonra
BeRKaYoKTeN
Active Level 1
Galaxy A
Bizim kaybedeceğimiz bir tane telefon ücreti ama Samsung böyle giderse onların kaybedeceği müşteri öyle 1-2 olmayacaktır.İlk ve son samsung alışım olacak bu benim.
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba dostum

Belirttiğin sorun ile ilgili cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsin

ilk olarak cihaz içerisindeki önemli Bilgilerinizi yedek aldıktan sonra cihazdan SIM kart ve hafıza kartını çıkarın daha sonra ayarlar> genel yönetim>sıfırla> fabrika ayarlarını sıfırla işlemi uygulayın

Cihazı yedeklemenin 2 tane yolu bulunuyor birisi Harici depolama alanı ile Smart Switch uygulaması üzerinden Bilgilerinizi yedekleme bunun için hafıza kartı usb bellek ve bilgisayar kullanılabilir 2 yol cihazı Samsung Cloud üzerinden yedekleme Ayrıca onedrive bu iki uygulama kullanılabilir yedekleme için ayarlar> hesaplar ve yedekleme> yedekle ve geri yükle adımlarını takip ederek cihazı yedekleyebilirsiniz

Eğer sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz

Ayrıca Bunlara ek olarak Lütfen bu dediklerimi de uygula

Eğer cihazını güç tasarruf moda ne kullanıyorsan güç tasarrufu modunu kapatıp tekrar denemelisin cihaz güç tasarruf modunda daha az pil tüketmek için tam performans Sağlamıyabilir Bu da cihazda donmaya kasmaya sebep olur güç tasarruf modunu kapatıp den evinizde kasmalar devam ediyorsa

Samsung members> yardım al> interaktif kontroller bölümünde dokunmatik ekran testi yapmanı tavsiye ederim kötü çıkarsa cihazı en yakın Samsung servis ne götürmelisin Eğer iyi çıktıysa bir sorun yoktur

ÆREAN
:)
BeRKaYoKTeN
Active Level 1
Galaxy A
TEŞEKKÜR EDERİM
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim
:)
0 Likes
BeRKaYoKTeN
Active Level 1
Galaxy A
İnteraktif kontrollerin hepsini yaptım mükemmel sonuç çıktı,optimizasyonunuda yaptım 2 sorun bulmuştu onlarıda yaptım.Şimdilik bir sorun oluşmadı.
0 Likes
Solution
Galaxy A

kutudan çıkan şarj cihazından kaynaklanan bir soruna benziyor. Garantiye başvurarak yardım alabilirsiniz.

0 Likes