cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a70

(Topic created on: 05-15-2020 04:31 PM)
186 Views
onurata
Active Level 3
Options
Galaxy A
Öncelikle hard reset ve fabrika ayarlarına döndürdüm animasyonları kapattım  samsung uzakdan bağlantıda kurdu bisiyler yaptı bunların hepsi yapıldı sorunum güncellemeden sonra telefonumla ilgili problemler. Aşırı ısınma - şarj çabuk bitmesi - telefon görüşmesi yaparken  ekranın kararmaması yanlışlıkla dokunmayı engelleyici adı ne bilmiyorum - parmak izi çıldırtıyor okumuyor fln - uygulamalarda donmalar takılmalar yavaşlamalar - oyunday kendikendi kendine ses kısıyor anlam veremedim - ekranın ışığını kafasına göre takılıyor asaptif kapalı -  eskisi kadar hızlı şarj etmiyor - çözüm merkezi çözemiyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba onurata,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz. Sorun için ayrıca 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

1 Comment
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba onurata,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz. Sorun için ayrıca 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​