Beginner Level 3

Smart view telefonumu tv ye yansıtmıyor çoğu zaman bağlanmıyor bağlandığı zamanda sadece içerik oynat seçeneği çıkıyor iki ay çnce hiç sorun yoktu

image

image

image

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Moderator
Moderator

Merhaba Samsung_y741i0c,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung olarak Japonya'da üretilen televizyon ürünlerinin (örn. Panasonic TV, Sony TV)   
Android 10 güncellemesi alan cihazlarla, Screen Mirroring ( Smart View ) ile bağlamak istediğiniz zaman uyumluluk sorunu olduğunun farkındayız.

Samsung önümüzdeki haftalarda bu uyumluluk sorunlarını çözecek yeni bir yazılım güncellemesi planlanmaktadır. Bu nedenle, lütfen cihazınızdaki güncellemeleri Ayarlar > Yazılım Güncellemesi menüsünden veya Smart Switch PC üzerinden düzenli olarak kontrol edin.

Samsung, yazılım ve uygulamaları en son sürümde kullanılmasınıı önermektedir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
5 Yorum
Expert Level 1
Sadece fotoğraf video veya music açabilirsiniz başka birşey açamazsınız maalesef
Yanıtla
Yükleniyor...
Eğer film fln izlicekseniz lg cihazların ana bölümü var ordan netflix yougube yada filmboxa vb. şeylere girin en olmadı tv yi internete bağlayın tv nin tarayıcısından girin brn öyle yapıyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
yanlışın var 2 ay öncesine kadar hiç sorun yoktu az önce huawei p20 lite bağladım ekranı yansıttı sorun çıkarmadı
Yanıtla
Yükleniyor...
Anonymous
Uygulanamaz
Yanlış bilgi vermeyelim mesela Galaxy a20 de Android 9 varken LG tv de yansıtıyordu Android 10 ile yukarıdaki şekilde olmaya başladı.
Yanıtla
Yükleniyor...
Moderator
Moderator

Merhaba Samsung_y741i0c,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung olarak Japonya'da üretilen televizyon ürünlerinin (örn. Panasonic TV, Sony TV)   
Android 10 güncellemesi alan cihazlarla, Screen Mirroring ( Smart View ) ile bağlamak istediğiniz zaman uyumluluk sorunu olduğunun farkındayız.

Samsung önümüzdeki haftalarda bu uyumluluk sorunlarını çözecek yeni bir yazılım güncellemesi planlanmaktadır. Bu nedenle, lütfen cihazınızdaki güncellemeleri Ayarlar > Yazılım Güncellemesi menüsünden veya Smart Switch PC üzerinden düzenli olarak kontrol edin.

Samsung, yazılım ve uygulamaları en son sürümde kullanılmasınıı önermektedir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...