cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a70 ses sorunu

(Topic created on: 07-31-2020 04:47 PM)
10870 Views
yahyatozlu
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar a70 telefon kullananalar son güncellemeden sonra medya hoparlöründen istediğim sesi alamıyorum gerek oyun gerek müzik olsun sesler çok kısık ve az geliyor sorun sizlerde de var mı yoksa benim telefonumla ilgili bir sıkıntı mı herkese iyi bayramlar 

5 Comments
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Size de iyi bayramlar öncelikle. Güncelleme ile hoparlörün maksimum ses seviyesi düşürüldü çünkü maksimum seste hoparlör ısınıyordu. Güncelleme ile böyle bir çözüm getirildi.
yahyatozlu
Active Level 1
Galaxy A
peki fabrika ayarları geri dödursem düzelir mı zira oyunlar da verim alamıyorum
alyx
Active Level 9
Galaxy A
düzeleceğini sanmıyorum
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
çokmu düşme var güncellemeye korktum
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yahyatozlu,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD