cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a70 pubg

(Topic created on: 03-11-2020 01:12 PM)
2939 Views
cengo07
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 pubg çok kasıyor 

13 Comments
zeki61
Active Level 2
Galaxy A
oyun acikken oyun ayarlsrina girin yani game booster sicaklik izlemeyi otomatik kontrolu kapatin duzelir bide ekran cozunurlugunu en ful yapmayin akiciligi en ful yapin
0 Likes
cengo07
Active Level 1
Galaxy A
öyle bir yer bulamadim
0 Likes
SamsungKurdu
Active Level 3
Galaxy A
A70 kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki akıcıda oynamama rağmen telefon ısınıyor ve sonra kasmaya başlıyor yapacak bisey yok yani kısacası 👍🏻
yusufa50
Active Level 5
Galaxy A
a50dede durum aynı arkadaşlar
0 Likes
cengo07
Active Level 1
Galaxy A
lanet olsun aldığım güne
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Güncellemeden önce hiçbir sorunum yoktu subat güncellemesi geldi türlü türlü sorun ortaya çıktı
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba cengo07,

Ben Yeşil. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz.

Oyun performansını arttırmak için; Uygulamalar > Game Launcher > Sağ üstten üç nokta > Oyun performansı > Bireysel oyun ayarları aktif olmalıdır. Oyunlarınızın içerisine giriş yaptığınızda oyunu oynarken mümkün olan en iyi performansa sahip olmanız için ‘’ Performansa odaklan’’ seçili olmalıdır. Oyun performansını iyileştirmek için çözünürlüğü düşürebilirsiniz ve Maksimum FPS en üst seviyeye getirebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
özgürkoç
Active Level 3
Galaxy A
aynı sorun bendede var sarjda kasma oluyo dokumatikte ağırlaşma var ama sarj takmadigim da bi sorun yok
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba şefözgür,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durumu farklı uygulamalarda kontrol etmenizi, olumsuz sonuç almanız halinde incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes