cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a70 hatalı android 10 güncellemesi

(Topic created on: 06-05-2020 05:14 PM)
300 Views
Cege
Active Level 3
Options
Galaxy A

hatalı android 10 güncellemesinden kasıt ne 

Cihazları bozup tamire gitmesi gerekmesi mi
Yoksa  cihazın performans ını düşürmesi mi 
Ben hala android 9 kullanıyorum sanırsam güncellemeyen lere ayrı düzeltilmil güncelleme gönderilmiş yani hangi anlamda düzeltilmiş güncelleme??
bir de şimdi güncellesem sıkıntı olurmu yani performans düşermi kasma falan başlar mı?
Bu açıdan sıkıntı olurmu? cevaplarsanız sevinirim
cihaz a70
0 Likes
15 Comments
SUPERMANTR
Active Level 5
Galaxy A
düzeltme güncellemesi hesapta 1 mayıs 1 haziran arası gelecekti hala gelecek...haa gerçek android 10 güncellemesi yayınlandı olan bize oldu servise gidicez mecburen samsung sınıfta kaldı VESSELAM!!
0 Likes
Cege
Active Level 3
Galaxy A
peki telefonda kasma falan oluyor mu sıkıntı var mı android 10 da 7 mayıs ta gelen güncelleme var lu an bende ama daha güncellemedim
0 Likes
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Ben cihazı aldığımda android 9 ile birlikte geldi. Aldıktan bir iki ay kadar sonra android 10 güncellemesi geldi. Aradaki farkı tam olarak anlamam mümkün değil. Kısa süre android 9 kullandım. Sadece şunu söyleyebilirim android 10da 9a gore çok daha fazla özellik var
0 Likes
Cege
Active Level 3
Galaxy A
peki telefonda kasma falan oluyor mu sıkıntı var mı android 10
0 Likes
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Düzeltilmesi gereken hatalar var. Kasmalar çok nadir oluyor
0 Likes
alyx
Active Level 9
Galaxy A
ama çok can sıkıyor. Hiç istemeyeceğin şeyler. Video izlerken donmalar yaşıyorum. Sosyal medya uygulamaları kitleniyor kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyosun.
AlleyBoy
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba ben AlleyBoy!

A70 cihazına ilk başta nisan-mayıs tarihinde android 10 Q/ONE UI 2 gelecek dendi. Fakat yurt dışında güncellemede bir sorun çıktı (sorunu ben de bilmiyorum) o yüzden güncelleme mayıs-haziran tarihine ertelendi. Bu sorun yüzünden kullanıcılar cihaza costum rom veya hard reset atmak zorunda kaldılar. Yani tamire filan götürülmesine ya da performansla bir alâkası yoktur. Sadece yazılımsal sorunlar yüzünden. Umarım Türkiye' de böyle bir sorun olmaz. Fakat senin yine de verilerini yedeklemende büyük önem var. Eğer yedekleyip güncelleme yaparsan, bir sorun olduğunda recovery moda alıp hard reset atarak cihazı sıfırlamış olursun. Bu yüzden verilerini yedeklemende büyük önem var.

Sorunsuz olması dileğiyle.
Cege
Active Level 3
Galaxy A
android 11 i beklemelimiyim yoksa android 10 güncelliyim mi sanırsam arada sıkıntı çıkaran bir güncelleme
0 Likes
Fevzii
Active Level 3
Galaxy A
Günceller isen telefon E250 ye kadar geriye gidebilir..

Şuan da severek oynadığım Pubg Mobile ve Cod Mobile dan nefret ediyorum.
0 Likes