cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a70 bluetooth ses iletmeme sorunu

(Topic created on: 06-12-2021 10:35 AM)
159 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

bluetooth hoparlör bağlı müzik çalarken bazen sesi iletmediğini farkettim hoparlörü farklı cihazlarda denedim problem yok problem telefonda youtube müzik, youtube, müzik çalar uygulamalarında denedim müzik çalmaya devam ediyor fakat bluetooth sesi aktarmayı kesip devam ediyor rasgele? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Metincan,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de gözüküyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Metincan,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de gözüküyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes