cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a54 süper hızlı şarj sorunu

(Topic created on: 12-04-2023 12:22 AM)
363 Views
a54_kullanıuoru
Active Level 1
Options
Galaxy A

image

%72'den şarjı 39 dakikada doldurmak nasıl süper hızlı şarj olur. Android 14 güncellemesinden sonra böylenoldu eskiden 40 dakikada 0'dan %80e doldururdu şarj aletimde bir sorun yok neden böyle oluyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba a54_kullanıuoru,

Batarya sağlığını koruyabilmek için cihaz ilk aşamada yük hızda şarj yapar, doluluğa yaklaştıkça daha yavaş şarj dolumu gerçekleştirir. Bu normal bir durumdur.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

7 Comments
samsunag34
Active Level 6
Galaxy A
%90 dan sonra pil sağlığı için yavaş doluyor yanlış biliyor olabilirim hatam varsa kusura bakmayın
A12nachofan
Active Level 3
Galaxy A
Öyle Kesinlike 15w kullanıyorum işkence yemin ederim Telefon 90 dan sonra resmen 5 w ile şarj oluyor
samsunag34
Active Level 6
Galaxy A
iyi biliyorum o çileyi tab a7 4 saat sürüyordu şarjın dolması
Galaxy A
Yedek al,cihazı sıfırla.Baska kablo ve adptör ile dene.Usb tozlanmıştır ve temassızlık olmuştur.
Galaxy A
Bu tahmini süre. Gerçek süre tutun 39 dakikadan daha kısa sürer. Ayrıca %85'ten sonra 15w ile dolum yapıyor.
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
Arkadaşım %85 den sonra yavas dolar bendede samsung a54 var merak etme çok korkunç bişey değil sen batarya performansı kameran ve yazarken donma kasma sorunlarına 3.parti uygulamalarda nasıl performans gösterdiğine bakmalısın şu an sana samsung a54 cihazdan yazıyorum biraz yazması zor bir cihaz olsada iyidir ya idare ederiz djdjdjdjrjr
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba a54_kullanıuoru,

Batarya sağlığını koruyabilmek için cihaz ilk aşamada yük hızda şarj yapar, doluluğa yaklaştıkça daha yavaş şarj dolumu gerçekleştirir. Bu normal bir durumdur.

Teşekkürler.

MOD