cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a52

(Topic created on: 12-11-2022 01:29 PM)
68 Views
nurnur5
Active Level 6
Options
Galaxy A

a52 kullanıyorum geceden sabaha 1-5 arasında şarj gidiyor bu durum normal mi?

19 Comments
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Benim cihaz a13 hiç güncelleme yapmadığım için Bilmiyorum 🤣🤣
0 Likes
Mehmet87
Active Level 3
Galaxy A
👍En iyisi bu bence. Hiç güncelleme yapma.Guvenlik güncellemesi adı altında cihaza eskitme güncellemesi gönderiyorlar l. Cihaz daha da yavaşlıyor kasıyor.
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Geldiği gibi kullanıyorum Android 13 e de güncelleme yapmayacağım ben 12 den devam 🤣
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
Akşam yemek yiyoruz sabah dek yattığımız halde sabaha acıkıyoruz değil mi? Peki Niye? çünkü anatomik sistemimiz uyurkende çalışıyor ve enerji harcıyor. buda aynı
Pikaçuuu
Active Level 4
Galaxy A
Normal değil a32 kullanıyorum en fazla %1 gidiyor. Telefonu 1 yıldan fazla bir süredir kullanıyorum.
nurnur5
Active Level 6
Galaxy A
guncellemeden kaynaklı olabilir belki
AHKE-A73
Active Level 5
Galaxy A
Rutinler den gece 12 ile sabah 8 arası güç tasarrufu moduna alın faydası olur muhakkak
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S serisi olsa anlarımda A52s garip
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Güncelleme ile eskitme yapiyorlardir belkide ama hiç bir güncelleme yapmasanız dahi uygulamalar zaman içinde zorunlu güncelleme atıyor. Buda cihazlarin ayni uygukamayi calistirmakta zorlanmasi anlamina geliyor. Bu doğal bir durum. Ancak kasitli yavaslatma çok büyük sahtekarliktir. Kesinlikle karşıyım. Birde isletim sistemi guncellemeleri yeni ozellikler ve guvenlik katmanlari ekliyor. Bunlarda islemciyi yoruyor ve yavaslatiyor.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nurnur5,

Arka plan kullanımına göre değişebilir. Şarj kullanımını incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes