cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a52 telefonda dalgalanma

(Topic created on: 11-12-2022 11:52 PM)
225 Views
nurnur5
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba iki gün önce aldığım a52 de Instagram ve WhatsApp kameralarında dalgalanma problemi yaşıyorum. Kendi kamerasında böyle bi problem yok. Yardımcı olur musunuz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nurnur5,

Telefon kamerasında belirtmiş olduğunuz durum mevcut olmadığı, paylaşmış olduğunuz uygulamalar, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Işıktan kaynaklı olabilir bazen bende de oluyor.(NOT: arkada neler oluyor 😂😂)
nurnur5
Active Level 6
Galaxy A
erkek kardeş sorunsali maalesef sonradan **bleep** ettim :😃 sadece benim odamda oluyor diğer odalarda problem yok, fakat odamda aynı yerde telegram kamerasını kullanıyorum onda bir sorun yokken WhatsApp ve Instagramda var
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Maşallah kardeşiniz canavar gibi 😄, o zaman yazılımsal sanırsam, uygulamalar da da farklılık olabiliyor ama ışıktan da olabilir onda da ihtimal var yani, en kısa zamanda inşAllah düzelir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla bende olmuyor kaç kere denedim kamera whatsapp da
nurnur5
Active Level 6
Galaxy A
benim telefonumda sıkıntı sanırım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen bende sıkıntı olsa zaten paylaşırdım ve söylerdim
nurnur5
Active Level 6
Galaxy A
telefonu daha yeni aldım umarım çözülebilecek bir şeydir ışıktan olduğunu sanmıyorum dediğim gibi telegramda böyle bir sorun yok
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nurnur5,

Telefon kamerasında belirtmiş olduğunuz durum mevcut olmadığı, paylaşmış olduğunuz uygulamalar, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD