cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a52 dokunmatik sorunu

(Topic created on: 09-19-2021 09:19 PM)
293 Views
Öm3r
Active Level 4
Options
Galaxy A
merhaba lol wildrift oynarken joystick duzgun calismiyor ve bu durum oyundan geri dusuruyor beni cok dusuk cihazda oynarken bile boyle bir sorun yokken yeni aldigim a52 cihazda boyle bir sorun var ekran duzgun okumuyor orneklerine youtube a52 wildrift yazarsaniz bulursunuz genel bir sorun bu heralde. bir cok oyunda yapiyor bazen gun icinde bile bir seylere tiklarken 2 defa tiklamak zorunda kaliyorum a52 cihaz kullanan varsa ayni durum sizdede oluyormu ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Hata raporuna yanıt olarak güncelleme bilgisi verildiyse yakın zamanda bi ara güncelleme yayınlanır. Kullanımı engelleyen bi durumsa samsung yetkili servisinde kontrol ettirebilirsin ama öncesinde cihazı bi yedekleyip sıfırlayarakta dene istersen.

View solution in context

0 Likes
8 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Dokunmatik ekran yavaş veya kötü yanıt veriyor
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Dokunmatik-ekran-yava%C5%9F-veya-k%C3%B6t%C3%BC-...

Yukarıdaki konuya göz atabilirsiniz birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin
0 Likes
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
ekran koruyucusuz da denedim de ayni hata raporunu da gondermistim en son surumde guncellenecekmis diyolar buyuk guncellemede android 12 galiba oda kim bilir ne zaman
0 Likes
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
samsung diye aldik kaliteli olsn saglam olsun ugrastigim seylere bak ya
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Ayarlar- Ekran - Dokunma Hassasiyetini aç durumunu çözmeye yardımcı olabilir
0 Likes
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
denedim bi **bleep** yok ayni yazilimsal sorun olabilir
0 Likes
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Bende de oluyor kardeşim özellikle Ml de oluyor, bence yazılımsal bir sorun inşallah çözerler
0 Likes
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
bana buyuk guncellemede yani android 12 de ki guncellemede cozulucegini soylediler.
0 Likes
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Hata raporuna yanıt olarak güncelleme bilgisi verildiyse yakın zamanda bi ara güncelleme yayınlanır. Kullanımı engelleyen bi durumsa samsung yetkili servisinde kontrol ettirebilirsin ama öncesinde cihazı bi yedekleyip sıfırlayarakta dene istersen.
0 Likes