cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a52 açılış sorunu

(Topic created on: 11-25-2022 10:29 PM)
58 Views
adambey12
Active Level 5
Options
Galaxy A

a52 ekran ilk açılınca sanki 60hz gibi kasma yapıyor 3 4 saniye sonra normale dönüyor sebebi nedir 

9 Comments
volkanaa52
Active Level 4
Galaxy A
Her telefon ilk açılışta **bleep** her açılış yazılım yükleniyor çünkü s22 ultra bile kasıyor açılırken...
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
telefonu tamamen kapattıktan sonra değil telefon normal açıkken kilit ekranında şifreyi yazıp ana ekrana ulaştığım anda 3,4 saniye kadar bir 60 hz e düşmüş tepkisi veriyor sorun bu
0 Likes
volkanaa52
Active Level 4
Galaxy A
Bende a52 kullanıyorum öyle Bi sorun yaşamadım...
0 Likes
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
kaç hz olarak kullanıyorsunuz ben 90 olarak kullanınca bu sorun yaşanıyor 60a çekince düzeliyor
0 Likes
volkanaa52
Active Level 4
Galaxy A
Bendede 60 mışta kasıyor 90 da iyi😅
0 Likes
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
😀 bu komik oldu cidden neyse yapacak bir şey yok her zamanki gibi güncelleme bekleyeceğiz
0 Likes
techcuritj
Active Level 2
Galaxy A
Extra Dim Özelliğini kapa. Yani fazladan karartma seçeneği onu kapa.
0 Likes
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
kapalı zaten
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba adambey12,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes