cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 yakınlık sensörü

(Topic created on: 10-17-2020 10:16 AM)
260 Views
Members_gdF2YpF
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

3 ay önce almış olduğum samsung a51 model telefonumda konuşma yapmak eziyet haline dönüştü. kırılmaz cam ile ilgili olabilir dendi. kırılmaz camı çıkartıp tekrar kullandım olmadı aynı sorunlar devam etti. Samsung servsine götürdüm cihazınızın herhangi problemi yok denip geri verildi. ama hala aynı sorunlar devam ediyor ve severek aldığım telefondan soğudum. ne yapmam gerek ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_gdF2YpF,

Ben Yeşil. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızı teslim aldıktan sonra aynı sorun ile karşılaşmanız halinde cihazınızı, tekrar en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı, müşteri hizmetleriyle (444 77 11) paylaşmanızı rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu servisle detaylı olarak paylaşarak gerekli işlemleri sağlayacaktır.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
EndlessTDA10
Active Level 7
Galaxy A
Yaşadığın sorun tam olarak nedir?
0 Likes
Members_gdF2YpF
Beginner Level 2
Galaxy A

arama ekranında yani arama esnasında sensör devreye girmiyor bazen giriyor. bu nedenle arama yaparken başka menülere yada aramayı beklemeye alıyor yada sonlandırıyor. bu da rahatsız edici bu durum ilk kez samsung aldığıma pişman oldum. telefonun kendisinden çok memnunum ama arama durumu can sıkıyor.

0 Likes
EndlessTDA10
Active Level 7
Galaxy A
Sensörler donanımsal aygıtlardır. Eğer sensörde gerçekten bir sorun varsa garantiye yollamaktan başka bir çözüm yok gibi duruyor. Bir arama esnasında sensörün yerine parmağınızı koyarak kontrol edebilirsiniz.
Galaxy A
o zaman bi sıkıntısı var kardeşim çünkü aynı telefonu bende 3 ay önce aldım ama öyle bi sorun yaşamadım sen servise bidaha götür bi iyice baksinlar
0 Likes
Members_gdF2YpF
Beginner Level 2
Galaxy A

başka bir samsung telefonumda var arama ekranında 4-5 cm uzaklıktan dahi ekran kararıyor. a51 de ekranı kulağımın içine sokuyorum nerdeyse bazen algılıyor bazen algılamıyor.

0 Likes
Galaxy A
evet işte bi sorun var sen bi servise götür ama önce Samsung members uygulamasından interaktif kontrollere git ordan bi bak
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_gdF2YpF,

Ben Yeşil. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızı teslim aldıktan sonra aynı sorun ile karşılaşmanız halinde cihazınızı, tekrar en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı, müşteri hizmetleriyle (444 77 11) paylaşmanızı rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu servisle detaylı olarak paylaşarak gerekli işlemleri sağlayacaktır.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes