cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 telefonum ısınıyor

(Topic created on: 06-30-2020 10:29 PM)
262 Views
yigo
Active Level 4
Options
Galaxy A

Uygulama actigimda telefonum ısınıyor ve kamerayi açtıgımdada isiniyor bunu nasil düzeltebilirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yigo,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
cihazı fabrika ayarlarına döndür derim işe yaramazsa hata raporu gönder fakat en fazla ya servise götürün der yada fabrika ayarlarına döndürün der
sdedmr
Active Level 4
Galaxy A
uzun süredir olan bişey mi yyoksa sonradan mı oldu? bende a51 kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım
yigo
Active Level 4
Galaxy A
hayir telefonu alalı 3 hafta oldu güncelleme geldi güncelledim sonra böyle olmaya başladi anlamadim 1 kere telefona reset attim 1 kerede sifirladim ama güncelleme yüklü halde yine ayni yine sifirlasam yine aynisi devam etcek lütfen sende ayni telefonu kullaniyosan bana yardim edebilir misin
sdedmr
Active Level 4
Galaxy A
ya ben çok anlamam telefondan ama güncellemeyle ilgili bi hata olabilir bende yaşadım ama ısınmayla ilgili değildi. sosyal medyada gezerken veya film izlerkende ısınıyor mu
yigo
Active Level 4
Galaxy A
sosyal medyaya girerken isiniyo ve kamera actigimda isiniyo
sdedmr
Active Level 4
Galaxy A
peki telefon şarjdayken oluyor mu eğer oluyorsa hızlı sarj özelliği kapatın derim o da olmadı güç tasarrufunu açın eprr fayda etmezse güncelleme kaynaklıda olabilir. çok fazla uygulama ve resim varsada olabilir çünkü bu telefonun işlemcisi çokta güçlü değil dört dörtlük performans beklemeyin
yigo
Active Level 4
Galaxy A
galiba sorunu buldum adaptif parlaklik aktif degil onu aktif yaptim bide pil kisminda adaptif güç tasarufunu actim cok telefon soguk insallah dogru bir sey yapmisimdir .
sdedmr
Active Level 4
Galaxy A
umarım olur eğer olmazsa başka bir fikrim yok telefonun kendi sorunudur ben yaşamadım ısınma sorununu. bide bu yaz aylarında daha dikkatli olun ben telefonu güneş olmasa bile sıcak bi yerde dursa çok ısınıyor buda zarar verir telefona benim telefon siyah kılıfta siyah çekiyor ısıyı. inşallah düzelir
yigo
Active Level 4
Galaxy A
hizli şarj modu aktif cok fazla ugulama yok