cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 kapanma sorunu

(Topic created on: 04-14-2020 01:34 PM)
815 Views
ilayda5
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

a51 cihazını alalı 2 ay 10 oldu ve ilk aldığım zamanlarda da bu sorunu yaşamıştım ve samsung members uygulaması ile birlikte bununla beraber birkaç sorunu daha çözmeye çalıştık ilk başlarda kapanma sorunu çözülmüş gibiydi fakat aradan biraz geçtikten sonra sorun tekrar başladı ve rahatsız edici derecede bir sıklıkta. Önermelerinizin güç tasarrufunu kapatmak haricinde aynısı söylenmişti denedim fakat işe yaramadı .Aniden kapanıyor ve ekran 1 2 siyah kalıyor ve samsung yazısının çıkması normalden daha uzun sürüyor ,normalden daha geç açılıyor. Bir keresinde yaklaşık 15 dakika cihazımı kullanamadım ,kapanma sorunu ve kapandıktan sonra geç açılma sorunu yüzünden.

Yardımcı olursanız sevinirim , teşekkürler.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
servise göster

View solution in context

Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ilayda5,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, servis kontrolü gereklidir. 

Servis süreci ve iletişim bilgileri için 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Solution
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
servise göster
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fabrika ayarlarına sıfırladiniz mi
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ilayda5,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, servis kontrolü gereklidir. 

Servis süreci ve iletişim bilgileri için 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes