cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 gelen mailler hakkında

(Topic created on: 05-15-2020 06:36 PM)
179 Views
samito35
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Gmail üzerinden veya outlook üzerinden gelen mail açılıyor fakat eğer eki varsa aşağıda ilerlemiyor hemen biraz bekledikten sonra aşağıdaki ek için ilerliyor. Ayrıca gelen aramalarda ilk önce zil sesi geliyor 4 saniye sonra arayan kişinin kimliği geliyor. Başına gelen var mı? 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samito35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

3 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Bende hiç öyle bir sorun olmuyor güncellemeden sonra olduysa formatla derim güncelleme stabil değildi herkeste farklı bir sorun çıkarttı formatlayınca genel olarak düzeliyor
0 Likes
samito35
Beginner Level 2
Galaxy A
Biraz önce güncelleme yaptım telefon fena ısındı öyle bir durum oldu mu peki
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samito35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​