cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 arayüz kasma

(Topic created on: 12-22-2020 07:56 PM)
583 Views
kaantoprakyldz
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaş bu işe bir çözüm bulun artık yada hatanızı kabul edip tüm cihazları toplatın. Alalı bir sene olucak ve aldıgım ilk günden beri telefonun arayüzü ciddi anlamda kasıyor. Kaç tane güncelleme geldi düzelmedi, hard reset attım düzelmedi, yeniden başlattım düzelmedi, servise götürdüm güya yazılım attılae düzelmedi, telefonu hergün yeniden başlatıyorum her kullanımdan sonra cihaz bakımı yapıyorum fayda yok 10 dakka sonra yine başlıyor kasmalar. Şimdi bir moderatör bana otomatik mesaj atıcak üzgünüzde lütfen telefonu güç modunda kullanmayında bilmem ne de. Yav telefon 6gb degilde sanki 3gb ram kullanıyomuş gibi çalışıyor. Lütfen artık bi çözüm bulsun samsung buna. Benim sayfamı kontrol edebilirsiniz kaç tane kasmasla ilgili gönderim var hangisi çözüm bulmuş acaba? Forumdaki a51 şikayetleri de cabası.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kaantoprakyldz,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Sorunu tespit edebilmek için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra '' Yardım alın > Hata raporları > Yavaş Cihaz " bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
18 Comments
Galaxy A
şarjından hiç bahsetmedim bile konuşmaya degmez
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Şu anda forumda A51'e ait toplam 2.019 forum açılmış. Yani rekor kırılmış. Şu anda bunu yazarken bile yanda bir çok gönderiyi görüyorum. Dediklerinize katılıyorum.

Galaxy A
hepsinin altında moderatörün birinin aynı otomatik mesajı tek yaptıkları bu. dün satın aldıgım turkcell bayisinde gösterdim çalışan şok oldu. kagıt üzerinde harika ama iş kullanıma gelince asla göremiyosun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Maalesef :(

androidci
Expert Level 2
Galaxy A
One UI 3 güncellemesini beklemekten başka çareniz yok.
0 Likes
Galaxy A
tek çarem zaten o ve android 11 bakalım ne olcak
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
bende A71 kullanıcıyım arayüzde kasma problemim yok ama batarya kamera ve RAM de sorun yaşıyorum mecburen güncellemeyi beklemek zorundayız
0 Likes
Galaxy A
inşallah artık kesin çözümle gelir samsung
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
gelmek zorunda, gelmeli yoksa 1 aylık cihazım çöp olacak
0 Likes