cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50

(Topic created on: 01-26-2020 05:57 PM)
80 Views
samıl1903
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bu kadar tesadüf olmaz.son güncellemeden sonra internet sorunu yaşıyorum

5 Comments
anonim
Active Level 5
Galaxy A
Sorunu biraz daha açıklarsan sana yardımcı olabilirim
samıl1903
Active Level 5
Galaxy A
BİR kaç gün önce gelen güncellemeden önce video izlerken donma olmazken şimdi donuyor ve cihaz yavaşladı...
RaveNN
Active Level 5
Galaxy A
evet bendede A50 ve acayip bir kasma yaşanmaya başladı telefonda aşırı derecede yavaşlama var
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samıl1903,

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Yaşadığınız durumu ağ ayarlarını sıfırlayarak kontrol edebiliriz. 

Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarları sıfırla işlemini yaparak kontrol sağlayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı internet sağlayıcıya bağlantı kurarak kontrol edebilirsiniz.

Tüm bu işlemlere rağmen belirttiğiniz durum devam ederse;

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz.İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

samıl1903
Active Level 5
Galaxy A
anlıyorum ama klasik tavsiyeler..yinede deniyeceğim teşekkürler....