legoa50
Active Level 10

A50 11 yazan yer one ui güncelleme diye deyisti ve bu en son test ve şubat ayı güncelleme hala gelmedi subat ayı vermiyecek direk mart.da ui 3 geliyor gibi ama bazı ülkelerde şubat ayını aldı a50 bizede gelir diye düşünüyorum şubat ayı

image

10 Yorum
YiğitS10Plus
Active Level 9
Eğer senin düşüncen gibi olursa aylık güncelleme ile android 11 güncellemesi birlikte gelir.Bakalım hayırlısı
Yanıtla
Yükleniyor...
ibrahimsrbg
Active Level 5
knk ben a51 kullaniyorum bizdede 10subat 10mart arasi yaziyor ama diğer ülkelere gelmesine ragmen halen bize gelmedi
Yanıtla
Yükleniyor...
Yakın zamanda gelecektir az sabır :)
Yanıtla
Yükleniyor...
Alfatürk
Expert Level 5
Kanka Muhtmelen şubat ayını vermeden android 11 bize gelmez çünkü güncelleme hazır hatta 5 tane ülkede yayınlandı

A505FDDS7BUB5/A505FOJM7BUB5/A505FXXS7BUB5

yukarıdaki kodlu ülkemize gelicek 1.5 hafta içinde
Yanıtla
Yükleniyor...
11 mi kardeşim
Yanıtla
Yükleniyor...
şubat ayı güncellemesi yukarıdaki paylaştığım türkiye için sonra ise mart sonu veya nisan ayı 2. haftası en geç yayayınlanmış olucaktır andorid 11
Yanıtla
Yükleniyor...
Aydın003
Active Level 5
güncelleme geldi geri çekildi 120 yada /130 mb 2 gun önce şarj az olunca güncellemedim 1 saat sonra baktığımda geri çekildiğini farkettim
Yanıtla
Yükleniyor...
güncelleme yazılımında bir sorun f a r k edip düzeltmek için geri çekmiş olabilirler
Yanıtla
Yükleniyor...
A50users
Active Level 8
Bir iki güne şubat ayı guvenlik guncellemesi gelir. Nisan 10 gibi de ui 3 guncellemesi yayinlanir. Umitlerinizi 1 ay daha erteleyin
Yanıtla
Yükleniyor...