cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 pubg ekran hasasıyet sorunu

(Topic created on: 05-06-2020 05:28 PM)
206 Views
Samsung_5nNL5oE
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba a50 kullanıyorum toplam 7 ay oldu pubg cok rahat oynuyordum fakat son 1 haftada kamera hasasıyetı  pubgde 100 olmasına ragmen ekran cok donuyor eskıden boyle bı sorun yoktu ,

cozumu nedır

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_5nNL5oE,

Ben Bordo, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durum, uygulama kaynaklı olabilir.  Farklı uygulamalarda da buna benzer durumlar yaşanmıyorsa, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
kanka kamera ayari ekrandan karakterin kamerasini cevirme ekranla islevi cok yok donmaz. pubgnin bi sorunu var adam olunca takilma yasaniyor oda oyundan kaynaklaniyor benim hassatiyrtim 250
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_5nNL5oE,

Ben Bordo, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durum, uygulama kaynaklı olabilir.  Farklı uygulamalarda da buna benzer durumlar yaşanmıyorsa, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes